Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno e-mail Seznam - objeví se načítání mailu a zamrzne

Dobrý den,
něco se stalo s obsluhou mailů na seznam.cz - při zadání připojení do pošty se objeví NAČÍTÁNÍ EMAILU a nad tím poskakují tři body.
A na tom to zamrzne. Maily došlé nejdou číst ani psát nové. Ještě dnes dopoledne vše fungovalo.Co s tím?
Pomoc prosím zaslat mailem na s.i.wild@volny, tam se k tomu dostanu.
Děkuji, Wild

Změna předmětu, původně: e-mail (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Takže jestli dobře chápu, do mailu se přihlašuješ přes web v nějakém tajném prohlížeči? V jiném prohlížeči přihlášení taky nefunguje? A na jiném PC? Nebo třeba v mobilu? Restartovat PC jsi zkusil?

Toto je veřejná poradna, ale můžeš si zaškrtnout, aby ti chodily reakce na mail. Když ale nebudeš reagovat na upřesňující otázky, problém stejně nevyřešíš.

Zná někdo řešení?
Bohužel ke stejnému problému jedu za chvilku k zapomnětlivému člověku. Netuším, jestli si pamatuje heslo do seznamu.

Taky mám své 2 maily na seznamu. Během včerejška udělal zase seznam nějaké vylepšení a odhlásil uživatele. Mě jeden mail v TB jede normálně a druhý přes web jsem musel novu přihlásit. Ale kromě nechutného vymáhání telefoního čísla od seznamu, jsem nic nezaregistroval.
Díky.