Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mozilla Firefox - po aktualizaci nezobrazí video občas jde pouze zvuk,jinej prohlížeč bez problémů.

Zdravím tak opět mě po aktualizaci Firefoxu zase něco blbne,tentokrát přehrávání videí.Dřív se mě stávalo že Facebooku při přehrávání videa šel pouze zvuk u některých videí no pak byl delší dobu klid.Teď po poslední aktualizaci to dělá znova ale i na Yt viz i video tady vpravo na poradně (1 deń v živote IT - Piatok ) s tím že jak začne blbnout jedno pak už to dělá u vícero videí,ne u všech . Na FB to jednou video nenačte obraz,pak zas načte a blbne zvuk i obraz jakoby problikává.

Mám to na W7 a samozřejmě projetý AdwCleanerem kterej žádnej bordel nenašel ,bez doplňků krom uBlocku,v tom nouzovém spuštění FF tam toho moc nezjistím protože to dělá náhodně sem tam.Stáhnul sem si Operu kde samozřejmě všechno jede jak má bez jedinýho problému i v přímém porovnání v obou prohlížečích kde ve FF to blbne a v Opeře jede normálně ,asi po x letech bude Opera novej prohlížeč i když se mě moc zvykat nechce na jinej,nějakej tip čím by tohle mohleo bejt?

Normálne mi FF 85.x prehraje video, zvuk na; OS W10 / dualboot W7 x64 bit. s veškerými blokátormi; ublock, privacybadger a spol. eliminácie doplnkov v podobe otlačkov prstov nacpatých v Mozille.

Menil som pre istotu moje MAC adresy:
Change MAC Address\changemac.exe

Máš pošahný systém, browser, ber lopatu a krompáč do svojich neodborných papŕč.....

jednou video nenačte obraz, pak zas načte a blbne zvuk i obraz jakoby problikává

Já si nepamatuju, že bych ve Firefoxu zaznamenal stejný problém. Tohle snad ani samotný Firefox nedokáže.
Předpokládám, že ovladače v počítači jsou OK, pokud používáš antivirák - zkus ho zastavit.

PS: V jakém rozlišení jsou ta videa? Nepomůže snížit rozlišení?

Zatím to jede po aktualizaci,video třeba tady z poradny 720p automaticky,ale v tomhle to nebude stoprocentně viz nick HW,žádnej antivirák nemám a ovladače taky ok.Dělalo mě to už kdysi u videí na Fb sem teda obraz nešel vůbec zobrazit,zajímavý když sem rozklikával že video stáhnu tak se video zobrazilo.Jenže teď to bylo že nešel obraz ani u videí na Yt ,pak to šlo i na Fb stejný video.No možná rozdrbaná aktualizace jenom,se to aktualizovalo den předem a co sem sem psal tak to stáhlo jinou aktualizaci zase ovšem ne tu cos postoval ,ale starší.

Nevyhejbám jenže to teď po aktualizaci jede zatím jak má,jednou mě to tam zase skočí bez obrazu a novej profil už udělám,když nezabere tak měním už na Operu.Tak zatím díky za rady i ostatním ,když se to bude opakovat tak sem postnu jak sem s tím novým profilem dopadnul..:-)

Ps:taky už sem dřív novej profil párkrát použil,ale problém byl stejnej většinou jako se starým.