Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 20H2 - nejde nainstalovat na desku MSI Z97PC Mate

Dobrý den,

Mám PC se základní deskou MSI Z97PC Mate a W10 v.1909. Při aktualizaci nebo čisté instalacii W10 20H2 se objeví modrá obrazovka a PC se pořád restarjuje. Automatická aktualizace novou verzi W10 nenabízí. Mohlo by to být ovladačem?
Nemáte někdo tuto desku s W10 20H2?

Děkuji

Změna předmětu, původně: Windows 10 20H2 (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Dobrý den,

po instalaci ovladačů od msi stále chybí ovladače na jedno zařízení - viz foto. Po připojení k internetu se z Windows update začnou stahovat ovladače a následuje modrá obrazovka. Ovladače od msi jsou již z 26.8.2018. Paměti jsem znovu otestoval a jsou bez chyby.

Je to čistá instalace s odstaněním oddílu.

Zatím se mi nepodařilo zjisti jaký ovladač by se hodil?

Dobrý den,

zkoušel jsem najít a naistalovat ovladače ručně, bohužel jsem nebyl úspěšný. Při instalaci ovladačů ze stránek MSI - Intel Management Engine Driver naskočí modrá obrazovka.

Ostatní ovladače "Intel Management Engine Interface"
přímo ze stránek intelu buď nejsou kompaktibilní s chipsetem Z97 nebo zahlásí chybu.

Automatickou aktualizaci z W10 1909 na v20H2 windows update také nenabízí.

Mohu ješte zkusit nahrát poslední bios. Nyní tam je v.4.9. z 1.6.2015.

Proč tam furt cpete tohle (Intel Management Engine)? Nainstalujte ovladač čipsetu, grafiky, LAN a audio a nic dalšího. Pozn.: mám přesně tuhle desku a s W10 funguje bez problémů a bez dalších úprav čehokoliv i při přechodu z W7 na W10 a aktualizacích. Je třeba po čisté instalaci W10 vypnout aktualizace driverů přes W10 ještě před připojením k internetu, jinak si koledujete o problém i dlouho po instalaci.