Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zálohování před reinstalací win XP.

Zdravím Vás,

Mám pár "lamských" otázek.

Potřebuji nutně reinstalovat windows a vůbec nevím, jak zálohovat.Nikdy jsem nezálohoval, takže nevím vůbec jak na to.

Mám 2 pevný disky - C a E.Na Céčku mám windows,dokumenty,hry apod. a na E mám brkotiny (hry,programy).
A tak se ptám, kam, co a jak zálohovat.Co je důležité zálohovat a co naopak ne.Na PC nejsem žadný profík, takže to moc neovládám a budu moc rád za každou radu.Plno lidí mi poradilo hodit vše co chci na Ečko a po reinstalaci to tam budu mít, je to pravda ?

Děkuji předem za pomoc.

Počítej s tím,že při reinstalaci Windows,přijdeš o veškerá data na C:\
Já osobně si zálohuji při instalaci nového OS,skoro celou složku Documents and Settings,respektive,vše co zkopírovat jde.
Jinak si zazálohuj na E:\ z céčka,vše o co nechceš přijít.Pochopitelně nemá cenu zálohovat rozbalené hry/z nich snad jen uložené pozice/,nebo různé nainstalované programy.
Při reinstalaci si jen dej pozor,aby jsi si Ečko omylem nenaformátoval,což se mi v mých prvopočátcích na PC,také povedlo.
Možná,by to chtělo mít při nové instalaci OS,vedle sebe nějakého zkušeného kamaráda,který se vyzná.....;-)