Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V Chrome nefungují videa na zive.cz

Zdravím.
Když si otevřu stránku s nějakým videem, tak se zobrazí pouze náhledová fotka k videu bez možnosti spuštění. Původně jsem myslel, že to filtruje nějaké nastavení v uBlock, ale po zákazu pro tuto stránku ani pro web se to nezměnilo. Zkusil jsem vypnout všechny nainstalované doplňky a s tím restartovat Chrome a opět to nefunguje. Vidím místo ovládacích prvků videa pouze fotku jak je v příloze. V Edge se po odklikání reklam video spustí. Problém je jen v Chrome.
Nevíte někdo čím to může být?

Řešení:

Správný směr, ale bohužel nepomůže.

Po přihlášení jako host to video funguje. Takže asi má Chrome nějaký vnitřní filtr, tak tomu bylo třeba u Opery. Ten se mi ale nedaří najít. Prošel jsem volbu Nastavení i nastavení Google účtu a nic, co by vypadalo jako blokování, jsem tam nenašel.

Řešení vytvořením nového profilu pro mě ale moc řešením není. Když vytvořím nový profil se stávající gmail adresou, tak to skončí hláškou, že uvedený profil už existuje.
- musel bych si založit nový google účet, ten by mi ale nebyl k ničemu jinému
- přišel bych o uložené hesla, záložky, formuláře ...

Pozn. Historii prohlížení (i když netuším, jak by s tím mohla souviset) jsem už vymazal.