Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email.cz - cookies na pěti doménách

Můžete mi vysvětlit proč když se přihlásím na email.seznam.cz, tak jaktože při prohlédnutí cookes nalevo od adresy mi tu ukazuje 20 cookies, na pěti dalších doménách?

seznam
seznamzpravy
super
sport
televizeseznam

Jde o cookies s názvem lps, ps , lsds (jsou stejné) a evidentně to započítává stejné cookies na více doménách samostatně, proto počet 20, když jde o 2 až 3 cookies (ps není na všech) + indexované databáze na seznam.cz

Přitom při návštěvě email.seznam jsem si všiml pouze adresy (login.)szn.cz, email.cz, email.seznam.cz

A dokonce mám zakázané cookies třetích stran. Navíc, jak by se nastavily? (Jde o čistou session s vymazanuými cookies a historiii a dokonce v nově spuštěném prohlížeči s v incognito a tyto stránky jsem nenavštívil.)

Nemáš v počítači třeba nějakou Lištičku od Seznamu?
Těch 20 dalších cookies může být přes použité prvky ve stránkách (obrázky, odkazy), pokud si e-mail necháš zobrazit ve schránce na serveru.
Prohlížeče mají funkci "přednačítání" obsahu stránky (třeba těch obrázků a odkazů).
Stahuji poštu Thunderbirdem a ve webmailu mám jenom cookies od seznam.cz

Cookies seznamzpravy a televizeseznam (možná i další) se jako "třetí strana" nepočítají.
Musíš si uvědomit, že Seznam schránka je/není "zadarmo".