Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace WIN 10 bez Microsoft účtu

Zdravím, instaluji Windows 10 na počítač a zajímalo by mne, jaký je rozdíl mezi tím, když nainstaluji Windows s Microsoft účtem anebo bez Microsoft účtu? Díky.

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Instalace WIN 10 bez účtu (host)

Rozdíl je právě v tom MS účtu ... ke kterému se budeš automaticky přihlašovat (některé funkce ho vyžadují). Pokud ho nebudeš mít, nebudeš mít dostupné některé funkce nebo se budeš přihlašovat extra pro každou.

Mnohí odpovedali, ale odpovedali nesprávne.
A) Inštalácia a následná aktivácia - pokiaľ chceš mať kóšer W10 - musíš mať M$ účet a s tým sa prepojí i licencia W10. Aktivovať sa však dá aj po nainštalovaní W10.
B) Nie je potrebné sa prihlasovať len M$ účtom. Stačí, keď pri inštalácii sa ODPOJÍ internet a potom sa vytvorí lokálne konto a pod tým pracovať. Aktivácia sa potom vykoná dodatočne (ale M$ konto je potrebné). Všetky funkcie budú dostupné i pod lokálnym kontom.
https://support.microsoft.com/sk-sk/windows/aktiv%C3%A1cia-windowsu-10-c39005d4-95ee-b91e-b399-2820fda32227