Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace WIN 10 bez Microsoft účtu

Zdravím, instaluji Windows 10 na počítač a zajímalo by mne, jaký je rozdíl mezi tím, když nainstaluji Windows s Microsoft účtem anebo bez Microsoft účtu? Díky.

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Instalace WIN 10 bez účtu (host)

Mnohí odpovedali, ale odpovedali nesprávne.
A) Inštalácia a následná aktivácia - pokiaľ chceš mať kóšer W10 - musíš mať M$ účet a s tým sa prepojí i licencia W10. Aktivovať sa však dá aj po nainštalovaní W10.
B) Nie je potrebné sa prihlasovať len M$ účtom. Stačí, keď pri inštalácii sa ODPOJÍ internet a potom sa vytvorí lokálne konto a pod tým pracovať. Aktivácia sa potom vykoná dodatočne (ale M$ konto je potrebné). Všetky funkcie budú dostupné i pod lokálnym kontom.
https://support.microsoft.com/sk-sk/windows/aktiv%C3%A1cia-windowsu-10-c39005d4-95ee-b91e-b399-2820fda32227