Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dns neodpovida

Dobry den, znamy ma poskytovatele O2 a ma tedy od nich router, kdyz ho propoji primo s PC, internet funguje. Pokud ho, ale propoji s routerem Tp link a pak az do PC, zobrazi se u pripojeni zluty trojuhelnik a hlaska Dns server neodpovida.

Pokud byste mi poradili, budu moc rad.

Dekuji

To tazko, akonahle sa pripoji cez ten TP-Link prestane mu ist internet, takze nebudes vediet informacie o nom a pointa tohoto problemu je prave spravne nastavenie toho TP-Linku. A na TP-Link sa z WAN strany nedostanes, pretoze je t ov defaulte blokovane.
Podotykam, ze tazatel nam sem nebol schopny dodat ani vypis z ipconfig /all doteraz.

Mne len hlava neberie preco sa niekto kto nema o problematike ani sajnu obrati na niekoho kto ju ma mozno len o kusok vacsiu namiesto toho, aby si to dali odborne zapojit nejakemu miestnemu profikovi.
To je ten bezny syndrom, ze sak pc sa rozumie kazdy kto ho vie vypnut a zapnut.