Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem verifying dmi pool data .... update success

po odinstalovani ubuntu a instalaci xp sp3 se po startu objevuje verifying dmi pool data .... update success nebo jen verifying dmi pool data .... a zamrzne

zkousel jsem ladit v biosu, bootfix i bootmgr v konzoli v instalaci a neuspesne..

problem muze byt v tom ze bootuje z c:\ na kterem mam data a hry, istalace xp se provadi na d:\

zkousel jsem prenest system na c:\ pomoci sys c: ale nejak neuspesne.. [nemam boot soubory z xp a nemuzu je najit]

dekuji za jakoukoliv uzitecnou radu od zdejsich geeks

zruš: "3 log windows nt ntfs ... 15350076kb"
oddíl "2 Pri 1 VFAT Extender LBA ... 15350107kb" převeď na primární, active.

aspoň první, a klidně i čtvrtý kousek "1 unused, 4 unused" připoj k tomu normálnímu 15gb oddílu

pak začni instalovat. když při instalaci uvidíš, že ti xp nabízí instalační adresář d:\windows, je furt něco špatně. ale zrušení toho prvního extended musí pomoct.

Nainstaluj Win normalne zrus particiu a urob nanovo v instalatore. Ak to nejde ani tak tak mas blbo disk zapojeny alebo najumprobvany alebo blbo BIOS (do BIOSu daj load defaults, a vypni vsetky ochranu MBR a antivir ochrranu atd), alebo je disk vadny.

Ak je to PATA disk tak mas 80zilovy kabel a je disk sam na konci kabla ?