Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada Průzkumníka Windows10

I když kvůli některým vlastnostem používam tento prográmek, chci se zeptat na tipy, jak ho plnohodnotně nahradit.
Dvouokenní manažer souborů typu TotalCommander je ok, ale podle mne nějak zaspal dobu. Například práce se sítí je zde krkolomná. Nebo aspoň mě nejde provozovat. Bez pluginu síť není přístupná (?) Ví někdo něco o nějaké "kombinaci"?
Děkuji předem za tipy
Petr

Nemyslim si, ze by Pruzkumnik byl horsi nez zminene souborove managery na linuxu. Navic problem, ktery popisuje tazatel se netyka Pruzkumnika, ale blbe funkcnosti SMB rozhrani. A mimochodem na linuxu jeho implementace Samby neni o nic lepsi. (Tim nerikam, ze je to problem linuxu, SMB protokol je nedokonaly, ale nic jineho na jednoduche sdileni v lokalni siti neni.)