Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vkládání záložek do stažených video přednášek

Dobrý den,
v počítači mám staženo několik video přednášek. Neznáte nějaký přehrávače, kde by bylo možné do určitého času vložit záložku, kterou bych si pojmenoval? Zároveň by bylo možné v konkrétním videu najít seznam přidaných záložek? Zkoušel jsem hledat samozřejmě na internetu, ale bohužel výsledky nic moc. Poslední jsem našel VLC přehrávač, který to prý taky umí, ale... Ten sice vytváří jednotlivé záložky, nicméně je ukládá do centrálního seznamu, ve kterém jsou záložky ze všech videí. Bohužel ani neumí vyznačit záložku na časové ose...

Nevím, jak to mám více popsat, ale snad me pochopíte.
Děkuji

To chceš ty textový informace vkládat dovnitř videosouboru? Proč? To by ten kontejner videa musel tuhle možnost podporovat a podpora by musela být i v přehrávači. Nic takovýho neexistuje, hádej proč?

Asi by se to dalo vyřešit tak, že se napíše webová aplikace, co poběží v prohlížeči a umožní přehrát video od konkrétního času. A s tím časem bude svázana tvoje záložka. Tyhle data se samozřejmě budou ukládat zvlášť, klidně pro každý video, to není problém.

Stačí ti taková odpověď?