Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vymazat veškeré sync data o zařízení v Google účtu, ale neodebírat ho?

Dobrý den,

Přes osobní mobil jsem se připojil k firemnímu Google účtu. Jenže jsem si neuvědomil, že mám zapnutou synchronizaci. Už jsem ji deaktivoval a v účtu data o zařízení nenašel.

Přesto se chci zeptat, jestli je, prosím Vás, možné zjistit veškeré sync data s tímto zařízením a vymazat je, bez nutnosti zařízení úplně odebírat?

Děkuji

Já jsem nepsal o účtech, ale o zálohování. Takže se v tom nastavení posuň jinam, případně zadej "záloh" do vyhledávání v nastavení, ať to nemusíš procházet.
Zálohování bývá standardně zapnuté, když je vypneš, měl by se zobrazit dotaz na vymazání dat předchozí zálohy - to je právě na google cloudu