

Problém s klávesnicí v notebooku
Prosím zkušenější o radu. Po zapnutí notebooku (Acer aspire 3000) nefunguje klávesnice ani touchpad (myš přípojená přes USB funguje). Přitom nenaběhnou vpravo dole všechny ikonky a počítač nelze standartním způsobem (přes nabídku start) vypnout. Již několikrát jsem klávesnici vyndal, zkontroloval konektory pod klávesnicí a počítač fungoval, stejný problém se ale stále vrací. Nejsem si jist, co přesně pod tou klávesnicí vždycky dokážu, že to pak funguje. Děkuji předem za pomoc.
Skus len vytiahnut z NB baterku aj nabijacku (nech sa vyresetuje embedded controller). Ak to pomoze tak je zavada na doske, reklamovat notebook. Ak to nepomoze a ak pomaha manipulacia s klavesnicou tak je asi nalomeny kabel klavesnice apod alebo studenak na zakl.doske, to sa tazko hlada. No, mas Acer, usetril si.
skusal so to ale aj tak mi to neide stale mi naskakuje ked pisem bf skacu mi tam po tri pismenka ako kebi som mal zapnutu t deviatku
vylial si do tej klavesnice veceru? Ak ano tak vymenit klavesnicu.
Mám taktiež taký problém,zapájal som bezdátovú klávesnicu do notebooku a odvtedy mi blbne. Keď stlačáim nejaké písmeno,napríklad I tak mi to napíše čísloí.. Toto robí pri polovici písmen. O pár dní som tam zapojil aj sluchátka,a odtedy keď ho zapnem strašne píska.. Keď zadám heslo k počítaču tak sa nenačíta.. Viem že to o tom pískaní tu nepatrí,ale keby ste niekdo vedeli cením si každej rady.
vypni si NumLock.
Stava semi to taky,problem resim vyndani baterie,tedy jedu pouze na zdroj;0((
skusal som to aj tak mi to neide
dobrý den,dnes mi začala blbnout klávesnice u machines.. když chci zmáčknout jklmop.. tak místo písmen mám číslovky a zbytek písmen jdou v pořádku.. ted píšuu díky tomu že držím FN.. a písmena jdou,ale 15na2 nt6t6,, tohle bez FN,, co stím je?
Stiskněte najednou klávesy Fn a Num Lock
Nejsou to číslovky, nýbrž číslice.
super díky moc pomohlo :)
Dobrý den, prosím o pomoc z ničeho nic mi prestalo fungovat na klavesnici pismeno k, ostatní pismena jsou bez problému.
Vždy, když chci něco napsat, tak si musim zkopirovat k a do slova ho dosazovat ctrl k.
Moc vám děkuji za pomoc
To je jurva problém. Jiná jlávesnice funguje?
Ano všechna ostatní funguji:)
Tak používej jinou.
nemám doma tolik externích klávesnic
na externej funguje ?
Vadná klávesnica - vymeniť
Dobrý den, prosím o radu zničeho nic se mi.něco stalo s klavesnici a u pismene n,f,y,x,v,n,b se mi pripisujou i jine pismena a jeste mezernik mi neudela mezeru ale carku.Prosim poradte.
Neviete mi prosim niekdo poradit...mam notebook a nedaju sa mi pisat cisla ani znaky na klavesoch tych cisel okrem 5,6 niekedy to naskoci ale po nejakej stvrt hodine mi to zase nejde...