Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 update 2004 na jinou verzi?

Mám takový dotaz ohledně typu operačního systému windows 10.Už ho mám rok v počítači.Přešel jsem z windows 7.Koupil jsem si licenční klíč windows na aukru.Zajímálo by mě proč jsou na eschopech dražší ceny Windows 10 než na aukru.System updatuji co 30 dni.Jaký je rozdíl mezi verzi updatu 2004 a ostatníma.Jestli mám přejít na jinou verzi.Co tím získám?

Změna kategorie, původně: Software (host)

Abgrejtgom každého kernel systému fičiac na železe HW sa mení od základu štruktúra mašín, logického zmýšľania, časom sa môže stať toto: https://youtu.be/PFbSmTjJ8h4?t=328

so slovami mláďaťa: "Polibte mi můj naleštěnej zadeček".

Svine dekadentné, americké, kapitaľistické, západné sa nám začnú bezprizorne nekontrolovateľne množiť, kotiť, ako huby po daždi.