Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezhasíná display

Zdravím.
Mám W10 Pro a nastaveno zhasínání monitoru po 5 minutách. Spánek je vypnut úplně. Viz přílohy. Monitor je EIZO CS270. Na monitoru je Power Save nastaveno On. Přesto monitor po nastavených 5 minutách nečinnosti nezhasne.
Kontrola systému přes
Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
Dism /Online /Cleanup-image /Restorehealth
sfc /scannow
to nevyřešila a o další možnosti nastavení resp. opravy nevím.

Můžete mi prosím poradit co ještě zkontrolovat nebo změnit?

Grafika hdmi výstup nemá. Monitor je připojen přes DVI kabel dodaný s monitorem.

Monitor původní od instalace W není, původně tam byl 24" DELL. To EIZO tam je od 2016 a přiznám se, že si nejsem jistý, jestli někdy zhasínalo. Při pohledu na doplatek za elektřinu jsem se dnes podíval na možnosti napájení a ono tam je 5 minut, ale monitor nezhasíná. Takže jsem se o to začal zajímat až dnes.

To už bohužel nemám. Jsem v čerstvě penzi a dosud neomezené možnosti s plnými regály za zády jsou pryč a přes kovida mě do bývalé práce nepustí. Prozatímní řešení s kouskem bílé samolepky na tlačítko pro vypnutí vypadá že funguje. Až kovid zmizí, zkusím monitor zapůjčit u bývalých kolegů.

Teď jsem si ještě vzpomněl, že existují různé typy DVI kabelů, ale tady asi taky problém nebude. Mám DVI-D dual link se všemi piny.