Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade ntb HP Omen 15

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vlastním hp omen 15 nevim přesně jaký, 2 - 3 roky starý.
Zajímá mě jak je to s takovými notebooky s upgradem, jelikož mi přijde ze například ram paměť či cpu jíž nezvládá mé potřeby, popřípadě jestli se takový upgrade ekonomicky vyplatí

Změna předmětu, původně: Upgrade (host)

Dotaz položil uživatel s nickem oplo - ty jsi jeho tiskový mluvčí? Nebo to je nejaká nová móda měnit přezdívku během řešení jednoho dotazu?

Jestli víc RAM nutně potřebuješ a využiješ, tak to není nevýhodné. To je jako kdyby ses ptal, jestli je nevýhodné si koupit rychlejší auto?

nálepku máš zespodu, nebo typ vyčteš diagnostickým programem (sysspec, speccy, hwinfo), nebo ho možná vidíš ve vlastnostech tentopočítače, nebo příkaz ve windows:

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype
wmic Memorychip get BankLabel,DeviceLocator,Capacity,Speed
wmic diskdrive get name,model,size
wmic PATH Win32_videocontroller GET description

jestli je tam grafika gtx1050, zvýšení ramky v hrách ničemu nepomůže. takový typ jedině celý vyhodit a koupit nový. (tomu se říká nejblbější koupě v životě)