Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade ntb HP Omen 15

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, vlastním hp omen 15 nevim přesně jaký, 2 - 3 roky starý.
Zajímá mě jak je to s takovými notebooky s upgradem, jelikož mi přijde ze například ram paměť či cpu jíž nezvládá mé potřeby, popřípadě jestli se takový upgrade ekonomicky vyplatí

Změna předmětu, původně: Upgrade (host)

nálepku máš zespodu, nebo typ vyčteš diagnostickým programem (sysspec, speccy, hwinfo), nebo ho možná vidíš ve vlastnostech tentopočítače, nebo příkaz ve windows:

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype
wmic Memorychip get BankLabel,DeviceLocator,Capacity,Speed
wmic diskdrive get name,model,size
wmic PATH Win32_videocontroller GET description

jestli je tam grafika gtx1050, zvýšení ramky v hrách ničemu nepomůže. takový typ jedině celý vyhodit a koupit nový. (tomu se říká nejblbější koupě v životě)