Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JavaFX - Jak použít proměnnou ve FXML?

Dobrý den,

Když třeba napíšu

var text = new Text("EXAMPLE");
var size = 200;
text.setStyle("fx-font-size:" + size + ";");

tak velikost nebude 200. Jak to, prosím Vás, správně napíšu? Nemůžu se zbavit pocitu, že jsem to kdysi dávno našel na stackoverflow, jak správně to napsat, ale teď se mně to nepodařilo najít.

Prosím o radu,

Děkuji

Tak to co jsem zmiňoval se stackoverflow, jsem našel v jednom svém projektu, ale týkalo se to způsobu, jak napsat do uvozovek cestu k adresáři, s tímto to nemělo nic společného.

Problém byl v zápisu, nikoliv však v souvislosti s proměnnou. Chyba byla úplná banalita. Omylem jsem smazal pomlčku na začátku. A potom jsem to už netestoval, takže jsem si nevšiml, že to už nefunguje.

Každopádně, teď už to pracuje správně, stačí napsat.

text.setStyle("-fx-font-size:" + size + ";");

I přesto děkuji