Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Historie aplikací/proramů Windows 10

Dobrý den poradíte prosím někdo?Když kliknu pravím tlačítke na halavním panelu na aplikaci/program zobrazí se historie a já bych chtěl aby když kliknu na něco v historii aby se mě to zobrazilo v novém okně, v minulém windows to tak šlo. Potřebuji otvírat jeden program ve více oknech zpětně. Děkuji

tobě to funguje tak, že na obrázku kterej jsem dal, tak při spuštěném programu(2015_zakladna) dám to pravé tlačíko ,a otevřese historie kliknu třeba 2014_zakladna a ted mi zůstane otevřený 2015_základna a ještě se mi otevře navíc 2014_zakladna? Děkuji

kliknu třeba 2014_zakladna a ted mi zůstane otevřený 2015_základna a ještě se mi otevře navíc 2014_zakladna?

Nevím, co je 2014 základna, ale ten původní program zůstává stále spuštěný..
Pravé tl. na záložku dole na Hlavním panelu - vyjede roleta (tvůj screen) - podržím levý Shift a kliknu na položku v seznamu.

Dole na Hlavním panelu dej vyhledat Výchozí aplikace - Klik na výsledek - a dole pak nastavit příponu k aplikaci nebo typu souboru (nejlíp asi obojí). Ale nemůžu zaručit, že tak dosáhneš cíl.

PS: Ještě se podívej do nastavení toho svého Espritu, jestli v jeho nastavení není někde povolení/zákaz spouštění více instancí (tzn. jestli je povolený běh dvou oken a více najednou). Někdy se to dá v programech povolit/zakázat.