Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook - zvuk jde jen do sluchátek

Dobrý den,

potřebovala bych prosím poradit. Mám firemní notebook. Asi před měsícem jsem ho musela dát na přeinstalaci.

Když si pustím písničku např. na youtube.com, tak v kolonce repráků normálně skáčou zelené čárky (jakože hudba hraje), ale není nic slyšet.
Když k notebooku připojím sluchátka, hudba je normálně slyšet ve sluchátkách.
Potřebovala bych ale také aby šel zvuk z notebooku (před tou přeinstalací jsem s tím neměla problém, zvuky jsem slyšela normálně i z notebooku, ne jen ze sluchátek).

Nevíte prosím, kde si mám nastavit zvuk, aby šel i z notebooku?

Předem mockrát děkuji za pomoc.

Vpravo dole by kromě repráčku "z windows" měl být ještě jeden "repráček", na něj klik pravým, Správce zvuku a projít nastavení. Neznám konkrétní ovladač ve tvém NB, takže detailně neporadím. Jsou to věci jako "deaktivovat rozpoznávání konektorů", "upřesnit nastavení".

mezi námi brtníky, zvuk z notebůů je strašný. ještě nikdo nevymyslel notebukové pidizářiče co by se daly poslouchat.
takže bych si se skřípěním klektáků přikoupil něco nejlevnějšího malého k zapojení místo sluchátek:
https://www.suntech.cz/produkt/525591-ngs-gaming-reproduktory-gsx-200-2-0-20w-cerne/
https://www.suntech.cz/produkt/488599-reproduktory-2-0-20w-genesis-helium-200-1x-jack-3-5mm-drevo/
kvalitativně jde stále o atrapy, ale aspoň to druhé o řád nad tím, co se pokoušíte rozchodit.

existují i bt repro, ale proč ty laciné nekvalitní krámy prodražovat.

Dobrý večer všem, mockrát děkuji za cenné rady a za snahu. Pravděpodobně jsem byla v minulém životě blondýna, ale přísahám, že jsem přírodní bruneta :D asi mi to nebudete věřit, ale stačilo stisknout Fn F1 a zvuk jede jako za mlada :D
Snad to někomu do budoucna pomůže.
Nashle :D