Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook - zvuk jde jen do sluchátek

Dobrý den,

potřebovala bych prosím poradit. Mám firemní notebook. Asi před měsícem jsem ho musela dát na přeinstalaci.

Když si pustím písničku např. na youtube.com, tak v kolonce repráků normálně skáčou zelené čárky (jakože hudba hraje), ale není nic slyšet.
Když k notebooku připojím sluchátka, hudba je normálně slyšet ve sluchátkách.
Potřebovala bych ale také aby šel zvuk z notebooku (před tou přeinstalací jsem s tím neměla problém, zvuky jsem slyšela normálně i z notebooku, ne jen ze sluchátek).

Nevíte prosím, kde si mám nastavit zvuk, aby šel i z notebooku?

Předem mockrát děkuji za pomoc.

Dobrý večer všem, mockrát děkuji za cenné rady a za snahu. Pravděpodobně jsem byla v minulém životě blondýna, ale přísahám, že jsem přírodní bruneta :D asi mi to nebudete věřit, ale stačilo stisknout Fn F1 a zvuk jede jako za mlada :D
Snad to někomu do budoucna pomůže.
Nashle :D