Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak fungují titulky videa u YouTube?

Chci se zeptat na věc které mě není pořád jasná. Když natočím video v češtině, nahraju ho na Youtube a pojmenuji napriklad DOMU, tak ho může vyhledat člověk co záda na youtube DOMU. Co když tam ale přidám titulky v angličtině a překlad názvu a popisu do angličtiny, tak ho někdo najde pokud zadá ten anglický název co tam bude v překladu například HOME. Co když dá ale u toho anglického překladu odběr mého kanálu? Když pak vydám video v češtině, tak se mu také ukáže v odběrech nebo pouze pokud vydám video opět v angličtině?

To si právě nemyslím protože já třeba odebírám tento kanál na YouTube "schnell lecker" je to o vaření a zobrazují se mě tam i když je to německý autor české titulky a český název videa. Takže mě právě není jasné když vydá video v němčině že mě se nezobrazí a v češtině se mi zobrazí v odběrech.

Takže když mám video kde se nemluví (návod, recept...) a chci přidat titulky a název videa a popis v těchto jazycích EN, SK, RU, DE, POL..., tak mám vytvořit 5 kanálů? Myslel jsem že na jedno video přidám titulky v každém jazyce a budu mít pouze jeden YouTube kanál.

Titulky mozes dodat vo viacerych jazykoch.
Problem je inde. Ak robis video v jazyku CZ nebude sa davat do odporucanych v DE alebo v EN.
Preto maju viaceri youtuberi min 2 ucty, jeden pre nativny jazyk a druhy pre EN.
A ako sa vo videu hovori je zase jedno, jazyk videa si volis vo vlastnostiach videa. Nastavit vsak mozes len jeden samozrejme.

Inymi slovami je hlupost vytvorit video pre CZ, EN a DE a pod a dat ho na jeden kanal.