Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Aktualizace - certifikát

Zdravím, mám takový problém. Seskládal jsem starší sestavu jen na The Sims 4 a internet (HO).

Nainstaloval jsem Windows 7 (Ultimate 64bit) a chtěl aktualizovat systém, nainstalovat dx a podobné ovšem tady začíná ten problém instalace mě nepustí.

Directx instalace verze balíčku 9 (zakladní) nainstaloval ale novější už ne z chyb. hlaškou viz screen.
Net. FW nainstalováno do verze 4.0 - další instalace nepustí viz certifikát - viz sceen.
A konečně ty Aktualizace, nešlo mě stahnout přes WU tak jsem hledal na internetu a SP1 nainstaloval jako staženy z internetu (microsoft server) ovšem ani tak mě to nechce najít další aktualizace.

Nevíte v čem může být chyba? Instalace proběhla v pořádku bez chyb.

HW:
CPU: Intel Duo 6700
RAM: 2x2GB
GPU: Nvidia 550GTX TI
HDD: 1000GB SATA 3 (nový)

Musíš mať najprv SP1, len tak marginálne oznamujem.

Skús postupne z Catalog MS stiahnuť a manuálne inštalovať:

windows6.1-KB976932-X64.exe

windows6.1-kb3125574-v4-x64_2dafb1d203c8964239af3048b5dd4b1264cd93b9.msu

Windows6.1-KB3172605-x64.msu

Windows6.1-KB3020369-x64.msu

Na stiahnutie veškerých záplat je nástroj: WuMgr_v1.1b.zip

po vyhľadaní si manuálne inštaluj z ponuky WuMgr_v1.1b.zip.

Sedma je zdochnutá, obzvlášť na pitomé hry poskakujúcich pimprlát na monitore.

Po rozchodení DirectX a nainštalovaní záplat ti vrelo odporučím xindel:

IObit Driver Booster 8.3.0.370

crack pre PRO si schrasti na nete.

Po vyhľadaní si pozorne vyber z ponuky, ktorú ti servery Iobitu na celej zemeguli vyštrachali pre sedmu, hlavne ak máš aktivovanú PRO verziu.

Nemaj obavy, DriverBooster nerobí chyby, nenacpe ti násilím neželané. Počká na manuálny pokyn k inštalácii odfajknutého z výberu ponuky. Majú slušnú databázu v kešeni o ktorej sa občanovi alebo MS nesníva. Dokonca aj pre garážový HW.

Celkom legálny pamlsok k sedme po ukončení podpory záplat; BypassESU-v11.7z:
https://host-a.net/u/abbodi86
Pass: 2020

predevsim je debilita instalovat cracknute w7 bez service packu 1. cely tento kolotoc sis mohl usetrit.

ostatne na netu jsou ke stazeni i aktualizovane instalacky s sp2, kdyz bez aktualizaci nemuzes zit.

doporucovany driver booster je jen pokus aprilovy zert, ovladace pro w7 mas u vyrobce a s aktualizacemi ten shit nastesti nepomuze (nezhorsi stav).