Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrát odpovědi z diskuzního fóra z jedné domény na jinou

Mám nainstalovány ve WordPressu dvě domény. Jednu třetího řádu s vytvořeným webem, druhou druhého řádu.
Jak by bylo možné z domény třetího řádu nahrát odpovědi z diskusního fóra do domény druhého řádu, kde je také web s diskuzním fórem, které je zatím prázdné.
Odpovědi z domény 3.řádu mohu uložit na disk do souboru html.

Děkuji předem za informaci a pomoc.

Magistr
Webmaster

Takto nefunguje;o).
Ak ti ide o nejake forum to ma nejaku strukturu v php, db a pod.
Presunom html (co je len vizaulny vystup defacto) dosiahnes len staticke uchovanie sucasneho stavu.
Ak je vysledkom exportu html kod je mozne ho presunut na akykolvek webovy server (nemusi to byt ani WP) a uvidis to iste.
Pozor plati len v pripade, ze html kod neodkazuje (co sa bezne deje) na ine podstranky, ku ktorym tak nemas pristup.
Na to existovali kedysi programy, ktore vedeli stiahnut obsah celej stranky (ci jej cast) a ulozit ho v offline mode pre pouzitie, ked nemas pristup na internet.
Kedze si nenapisal nic konkretne, neda sa ani konkretne poradit.