Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - nákup

Dobré odpoledne, prosím vás, kdo rozumí tiskárnám - která je podle vás kvalitní natolik, že byste ji doporučili k zakoupení?
Tiskárnám nerozumím, proto bych se ráda obrátila na odborníka, jestli tu nějaký bude. :))

Dřív jsem měla tiskárnu Canon, ale její výkon se začal zhoršovat, tiskla špatně, zasekaně, tiskla barvy, které jsem nezvolila atd...

Moc děkuji.
Krásný den
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Důležité je také, kolik toho tiskne.

Já si pořídil tankovou Epsonku L6190 a poslední dobou jsem ji několikrát chtěl vyhodit zavřeným oknem na ulici ]:(
Najeto 24.000 stránek a každou chvíli ji musím obracet a čistit ta "podávací kolečka", protože epsonka jen vrčí, že chybí papír, zasekl se papír apod.

Možná je to ale i papírem, kupuji ten nejlevnější, nejobyčejnější (70-80Kč/500 listů vč. daně).
Laserovka, která má natočeno několikanásobně více, si se stejnými papíry poradí bez problémů.

U Epsonky L6190 výrobce zaručuje tisk všehovšudy pouhých 50000 stran, u staré laserovky HP 2015 20000 měsíčně a není problém s ní natisknout několik set tisíc stran, a to je domácí tiskárna. Kancelářské typy pro vyšší zatížení mají tak 50000 stran měsíčně, a to jsou tiskárny tak patnáct let staré. Máš levnou tiskárnu a moc se od ní nedá čekat.

Jsem velice spokojený s Brotherem. HL-2250DN /monochrom laser/ a MFC-T910DW /multifunkční tanková stříkačka/. Oboje LAN. Střední třída - ani levné, ani drahé. Teď si uvědomuju, že vlastně tisknu jenom na tu stříkačku :-). Síťovku doporučuju - dá se na to tisknout z veškerých zařízení /asi krom ledničky/ v domácnosti (PC, notesy, tablety, telefény).