Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypalování CD

Mám vypalovačku LG DVD RW, na které normálně přehraji CD, DVD. Problém ale nastal, že chci vypálit CD a ono prostě vůbec nejde. Zkoušel jsem Asampoo Burning Studio, CD Burner XP, Nero. Pokaždé to píše, že nelze vypalovat.
NERO - Žádná cílová jednotka není k dispozici
CDBurnerXP -Nelze pokračovat v procesu vypalování, protože nebylo nalezelo
žádné zařízení na vypalování. Nainstalujte vypalovací zařízení a
restartujte CDBurnerXP pro vypálení disku.
Ashampoo Burning Studio - Není nalezena jednotka CD/DVD/BD.
Před časem jsem vypaloval zcela v pohodě a nyní nic. Už jsem dokonce přeinstaloval Windows a nic.
Nemůže být problém, že mám Windows 10?
Prosím poraďte, dosti to spěchá. - Zdeněk

Tak jsem zkusil vyměnit mechaniku za jinou. Problém stále stejný. No objednal jsem si
DVD mechanika SATA, DVD±R 24x, DVD+R DL 8x, DVD-R DL 8x, DVD+RW 8x, DVD-RW 6x, DVD-RAM 5x, CD-R 48x, CD-RW 24x, podporuje média M-Disc
a zítra by tu měla být. Základní desku mám SATA, takže by to šlo normálně zapojit. Tak uvidím. Chtěl jsem navštívit opravnu ovšem bordel, ZAVŘENO3-[