Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externa VGA iba 720p

Zdravim, stala sa mi nemila vec, po prvom pripojeni VGA kabla z notebooku (lenovo T430) do fullHD televizora som vedel bez problemov nastavit rozlisenie 1920x1080. po restarte nic, koniec, ziadna moznost nastavit na FullHD, maximalne rozlisenie, ktore mozem vybrat je 1360x768. WTF? Ako je to mozne? OS WIN 10. Vdaka za akekolvek rady.

synacik? prepac, to urcite nie. 20 rokov nie, cca 28 rokov, od cias commodore 64 a atari 2600, cize zhruba tak. a ak pisem, ze je uplne jedno ktory je primarny a ktory sekundarny display tak to jedno je. problem je, ze utilita spravne zdetekuje rozlisenie fullHD, pri prvom zapnuti pc SA DA nastavit az 1900x1200!. Po restarte nic, maximalne sa da nastavit do Hd ready. a teraz rad.