Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aplikacem na mobilu

Dobrý den,
Na mobilu když zapnu aplikaci(dělá mně to u více aplikací) tak se mně hned zavře, zkoušel jsem restartovat mobil a nebo i odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci ale po chvíli to začlo znovu delat, je možné že mám rozbitý mobil nebo je problém někde jinde?děkuji

Přesně tohle se mi stalo snad předevčírem. Začalo to dělat u aplikací, které do té doby chodily dobře. Tak jsem studoval po internetu a někde bylo:
Vlezte do obchodu Play - moje aplikace. Tam je "aktualizovat" a seznam aplikací k aktualizaci. Dejte "aktualizovat vše".
Ty aplikace, co mi padaly v seznamu pro aktualizaci nebyly. Ale byly tam snad dvě, které ani nevím, nač jsou (nějaké "Google scellot" a mnou nepoužívané něco "music").
Dal jsem "aktualizovat vše" a od té doby to zase jede všechno v pořádku.