Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aplikacem na mobilu

Dobrý den,
Na mobilu když zapnu aplikaci(dělá mně to u více aplikací) tak se mně hned zavře, zkoušel jsem restartovat mobil a nebo i odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci ale po chvíli to začlo znovu delat, je možné že mám rozbitý mobil nebo je problém někde jinde?děkuji

Dnes se mi stalo neco podobneho. Včera bez problému, ráno začaly padat i zakladní aplikace jako GMail apod.
Podle mne nějak nabořená systémová databáze nebo úložiště.
Provedl jsem reset do továrniho nastavení, aplikace a vše ostatní se obnovilo z cloudu a vše je v pořádku.

Odinstalace aktualizací je na chvíli, dokud se znovu nenainstalují. Podle mne to souviselo ještě s něčím dalším, jinak by to padalo i po resetu a obnovení.

Přesně tohle se mi stalo snad předevčírem. Začalo to dělat u aplikací, které do té doby chodily dobře. Tak jsem studoval po internetu a někde bylo:
Vlezte do obchodu Play - moje aplikace. Tam je "aktualizovat" a seznam aplikací k aktualizaci. Dejte "aktualizovat vše".
Ty aplikace, co mi padaly v seznamu pro aktualizaci nebyly. Ale byly tam snad dvě, které ani nevím, nač jsou (nějaké "Google scellot" a mnou nepoužívané něco "music").
Dal jsem "aktualizovat vše" a od té doby to zase jede všechno v pořádku.