Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slot do PC - Optical S/PDIF

Mám základní desku ASRock B360 Pro4. Deska neobsahuje Optical S/PDIF. Mam nové repro už bez jack 3.5mm. Existuje něco, jako samostatný optický slot do PC ? Našel jsem zvukovku ASUS XONAR SE, ale tu naprosto nevyužiji jinak. Děkuji moc

Nejlepsi by bylo ho zapojit do TV (HDMI) pres ARC, nebo k PC pres BT.
Optika/Toslink neni lepsi jak HDMI kde se nesetkas treba s omezenim nekterych HD formatu ktere muzes potkat u Toslinku.
Proc to nezapojis pres ten Bluetooth ?

Ptám se na tu optiku, protože nejlpépe spíná a vypíná soundbar dle potřeby.

Vis to urcite ? Optika o proti HDMI neumoznuje ovladani CEC.