Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizácia Win 10 home verzia 20H2

Ahoj včera večer o 20:00 sa mi ponúkla aktualizácia Win 10 home verzia 20H2.Aktualizáciu som stiahol.Nechal som ju inštalovať do rana.Ráno o 8 stále 61 %.Reštartoval som notebook.....win update - pripravuje sa všetko potrebné,inštaluje sa teraz stále 61%.Mám notebook Lenovo G 500 typ 20236,teraz za mesiac bude 7 rokov čo ho mám.Čo som čítal články,tak že može táto aktualizácia trvať aj dlhšie,potom že ak sú problémy,niečo zrobiť cez Win.update.Ale mne ju stále inštaluje 61%,no inštaluje,možno ju zaťalo.Mi príde,že táto aktualizácia nie je stále ok.Plánujem zakúpiť nový noťas,ale či to vyrieši moj problem?No a keď pozriem zaťaženie procesora tak momentálne 35% - 40% - 45%.Pekný deň

Takže nič z toho.Napadla ma ešte jedna vec a tú som aj zrobil:Čistá inštalácia Win 10 home verzia 1909 a uvidím.Zatial mi microsoft cez win.update neponúkol aktualizáciu verzia 20H2,počekám a uvidím,cez asistenta ju zatial nejdem sťahovať.Ešte jedna otázka možno trocha mimo tému.Do budúcna sa určite nevyhnem kúpe nového notebooku.Doma mám tlačiareň,cca 3 - 4 roky starú,ktorú inštalujem cez CD ktoré bolo priložené k tlačiarni.No ča som pozeral na stránkach nejaký ten nový notebook,tak sú väčšinou už bez dvd,cd mechaniky,takže na nový notebook tú tlačiareň nenainštalujem.Jedine že inštalačné súbory z inštalačného cd skopírujem do usb kľúča,usb kľúč pripojím k notebooku a na novom notebooku nainštalujem tlačiareň.Podľa mňa by to mohlo fungovať,alebo sa mýlim?Ďakujem pekný deň

Ak sa rozumieme,mám doma notebook čochviľa starý 7 rokov,plus tlačiareň 7055 W Brother,k nej mám inštalačné CD,ktoré musím vložiť do dvd mechaniky aby som tlačiareň nainštaloval.Nevravím že nový notebook kúpim už zajtra,o týždeň,mesiac,ale určite na to príde,nič nie je naveky.No a tie nové notebooky už väčšinou nemajú dvd mechaniku.Alebo rozumiem tomu tak že zo stránky výrobcu mojej tlačiarne stiahnem nejaký inštalačný súbor a tlačiareň si potom nainštalujem na novom notebooku?Pekný deň