Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé FPS v hrách

Zdravíčko,chcel by som poprosiť o radu po dlhej dobe som začal hrávať znova na mojom PC (uvedené nižšie) ale mam taký problém že mi príde že si FPS v hrách robia zo mňa srandu..Vratil som sa ku starým klasikam ako CS 1.6,CS:GO,GTA V a podobne lenže keď zapnem GTA V na medium/high tak v pohode tam mam 40-60 fps čo sa da hrať ale náhle ako zapnem cs 1.6-csgo tak v oboch hrách mam 40-70 fps lieta to hoc jako a viac to ani neda..Vsync všetko som vypol aby nebol lock 60 fps ale aj tak nič..Csgo by som ešte pochopil ale 1.6 ktora je stára 21 rokov mať take fps mi príde smiešne a pri Goučku tiež,viem že to neni neviem aky extra výkonny PC ale nikdy som takýto problem nemal,vždy cs 1.6 500+ fps a Gočko šlo aj na 200+.Preto by som chcel poprosiť o radu v čom može byť problém v ovladačoch alebo v čom? lebo fakt hrávam sem tam len tieto klasiky a troška to trha a ide na nervy.Za každu radu budem vďačný.

Processor: AMD FX 8320e 3.60GhZ
Doska: MSI 970A-G43 PLUS
Ram: 16GB
Graficka karta: R9 270x
SSD 240gb + HDD 500gb
Zdroj: 450w

Čau CS:GO hraju a pošlu ti nějaké rady co zabrali mě na FPS. Začnu tím že je to vyk*rvená hra a je to i o serverech atd.. doporučuju ti hrát Faceit ne klasický matchmaking protože faceit ma kvalitní servery a pak teda co zabere. Ve hře otevři konzolu a napiš tam ( fps_max 0 ) a dej enter, napiš znova fps_max a dej jen enter pro kontrolu zda se prepsali na 0. Vypnout vertikal sy. i v nasteveni grafiky i ve hre, přepnout si hru na 4:3 800x600 nebo 1024x800 nebo co tam přesne je.. vyber si co ti více sedne, ze začátku je to nezvyk a kvalita obrazu taky nic moc ale o tom ta hra není a zvýší ti to i skill to mi věř. Všechny detaily ve hře na nejnižší. Grafickou kartu v nastaveni přepni na výkon, měj spuštěnou jen hru nic jiného a klidně si vypni i steam chat.. Potom ještě zkus youtube a nějaké rady, ale mě tohle pomohlo zvyšit FPSka a hraje se mi dobře.