Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Windows Vista

Mám nový počítač s legálním OS Windows Vista Home Premium 64bit (originál DVD OEM verze).
Několikrát jsem operační systém přeinstaloval a aktivace vždy proběhla v pořádku.
Nyní se při aktivaci objeví nápis Zadaný kód Product Key je již používán.
Hardware počítače je od začátku pořád stejné.
V čem tedy bude problém?

LOL.. proč ty wokna furt reinstaluješ? To je nějaký způsob ukájení se? ]:)

Jinak problém nejspíše vyřešíš telefonickou reaktivací. AFAIK je u všech windows natvrdo nastaveno časové okno pro omezení aktivačních úkonů - doporučuju neaktivovat tak často :-)

LOL.. proč ty wokna furt reinstaluješ?

Aby byla čistá.
Aktivace po telefonu je porod.
Děkuji za radu. Všechno proběhlo v pořádku. Problém vyřešen.
Jste-li spokojeni s Windows Vista stiskněte hvězdičku.
Nejste-li spokojeni s Windows Vista stiskněte křížek.

LOL.. proč ty wokna furt reinstaluješ?

Aby byla čistá.

LOL, ty chod robit do nejakej antivirovej firmy, budes tam aspon na uzitok. Pretoze z toho co tu pises to vypada, ze to reinstalujes kazdy mesiac...:-D
Ked pochytas z netu kadejake blbosti, lebo o prevencii proti nim asi nic netusis tak sa nediv...a okna ti nepojdu aktivovat po nete vzdy a u OEM verzii sa tomu necuduj uz vobec. Myslim, ze do buducna uz len telefonom...

Třeba jsi chytil nějakýho vira co odeslal to číslo přes internet někam dál a teď ho používají stovky lidí někde v hongkongu:-DTřeba má microsoft s tím Zadaný kód Product Key je již používán pravdu. Zkus to číslo najít přes google, třeba je profláknuté]:)

Jsem na tom podobne a mam dotaz na Returnil. Uz nekolikrat jsem o nem cetl, ale zatim jsem odolal pokuseni ho nainstalovat, protoze mam ted NTB relativne v poradku, obcas pouzivam i Sandboxie a vetsinu zkousim ve virtualu. Bohuzel jsem si ale zvolil maly virtualni disk a Vista, kterou tam mam nainstalovanou, se diky superadresari Winsxs rozrostla tak, ze mam uz jen cca 50mb volneho mista a rozsireni virtualniho pc je nerealne. Delat novy se mne nechce (protoze ho mam celkem prizpusoben) a pridavat do toho jeste Returnil, by pravdepodobne virtual rozhodilo uz uplne. Takze by me zajimalo, jak funguje Returnil primo nainstalovany na HDD ziveho systemu. Da se jeho funkce srovnat napriklad se Sandboxiem nevo treba s nejakym virtualem? Virtual mam od Sunu, proto nevim, co umi jine virtualy. Pokud to muzes srovnat napriklad s virtualem od Sunu, ma to nejake vyhody nebo v cem je to lepsi(predpokladam, ze to asi lepsi bude, pokud to pouzivas)? Jaka je zatez systemu pri spustenem Returnilu (nekde jsem u nich na webu vycetl, ze to neni nic strasneho, ale prima zkusenost je lepsi, nez PR kecy)? Chci to na ntb a nechci vetsinou jeho vykonu zivit Returnil.

Tím výkonem Returnilu jsem se nezabýval a poctivě řečeno, ani jsem nějak zvlášť jeho podstatu nestudoval. Myslím si navíc, že to ani není vysloveně virtualizační program (pokud jej např. srovnávám s VirtualPC, který momentálně používám).

Spouštím ho vždy jen před instalací nějakého programu, který chci vyzkoušet. Následně PC restartuji a systém se mi vrátí do stavu, ve kterém byl před spuštěním Returnilu. Je proto zapotřebí dávat pozor na datové soubory vytvořené nebo nakopírované v mezidobí, ale pro ty potřeby si můžeš v Returnilu vytvořit permanentní adresář.