Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zakázat automatické aktualizace firefoxu

Zdravím ve škaredou středu.

Firefox 78 01 64bit
kde zakážu nabídku aktualizace na novější verze?
U starších verzí to bylo v pohodě.
Teď se mi při každém zapnutí objeví v pravém horním rohu tabulka a vnucuje mi novou verzi, protože jsem zaškrtl volbu

vyhledat, ale zeptat se.

.
Vypnutí této funkce jsem nenašel.
Někde v about:config?

Zkusil jsi zrušit zaškrtnutí
K aktualizaci aktualizací použít službu na pozadí

Tohle nemám zaškrtnuté
a podle toho anglického návodu

Automatically install updates
Check for updates, but let me choose whether to install them
Never check for updates
tam tohle poslední nemám.

Půjdu se podívat na tohle:

Type “about:config” in the address bar, then press “Enter“.
Search for the “app.update.auto” setting.
Double-click the “app.update.auto” option to toggle the setting. If set to “true“, automatic updates are enabled. If set to “false“, automatic updates are disabled