Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co znamená "velký mobil"?

Volala mi kámoška, že potřebuje /viz nadpis/. Doporučil jsem jí 6", prej je to málo. Že prý by se to mělo vlézt do kapsy (nevím, jaké má kapsy) a zvládalo "pohodlné čtení" a mobilní kancelář. Co si pod tím mám představit? Záměrně dávám dotaz do pokecu, protože toto není standardní technická otázka.

Tak snad si umi zmerit kapsy? Podle toho nasledne vybirat mobil.

Ja treba mam zjisteno, ze se mi vetsi jak 5" mobil do kapsy nevejde a tudiz musim doufat, ze mi ten soucasny vydrzi navzdy. Jinak mam smolika a bud novy smartphone a nosit batoh nebo prazdne kapsy bez mobilu. :-/