Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hap ac 2 od o2

Ahoj,
Kupil som z bazosu Mikrotik hap ac2 od niekoho co ho mal od o2. Zistujem ze to bola asi chyba, zrejme je nejako upraveny lebo nejde mi restartovat. Predstavoval som si ze z neho mozem spravit router normalne ako keby bol kupeny hocikde v obchode. Mylil som sa alebo len robim pri restarte niekde chybu?
Moc krat ďakujem

Riešil som to nedávno, taktiež asi tisíc krát cez netinstall a nenašlo mi ho v zariadeniach. Ale nakoniec sa mi to podarilo, nahral som doňho novy fw a všetko funguje ako má.
Mám ešte ďalšie 3ks takže rovnaký postup aj u nich.
O2 tam ma nahratý svoj fw cez ktorý sa nedá spraviť nič, len zmeniť heslo a meno ssid.