Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem X-COPY odstránenie otázky Files or Directories

Chcel by som sa opýtať či sa dá odstrániť otázka pri kopírovaní súborov nejako odstrániť. V súčasnosti súbory kopírujem tým že mačkám tlačidlo F. Nedá sa nejako odstrániť táto otázka a nastaviť aby kopírovalo automaticky Files? Bez potreby stále držať tlačítko F.
@echo off
xcopy "F:Zaloha-PKK_10_MB\data\Cisty-Dennik.docx" "F:Praca/Zlta_sekcia/pracovisko-125A.docx" /c /d /i /y
xcopy "F:Zaloha-PKK_10_MB\data\Cisty-Dennik.docx" "F:Praca/Zlta_sekcia/pracovisko-360A.docx" /c /d /i /y
xcopy "F:Zaloha-PKK_10_MB\data\Cisty-Dennik.docx" "F:Praca/Zlta_sekcia/pracovisko-405A.docx" /c /d /i /y
xcopy "F:Zaloha-PKK_10_MB\data\Cisty-Dennik.docx" "F:Praca/Zlta_sekcia/pracovisko-555A.docx" /c /d /i /y
Pause
Tých sekcií je tam viac asi 3500 a ja by som potreboval nakopírovať každý súbor bez potreby držať tlačidlo F.

echo f| xcopy "F:\Zaloha-PKK_10_MB\data\Cisty-Dennik.docx" "F:\Praca\Zlta_sekcia\pracovisko-125A.docx" /c /d /i /y

čili když to chceš upravit hromadně, v editoru dáš řetězec "xcopy" nahradit "echo f| xcopy".
asi bych použil seznam nějakých pracovišť, obsahující ty "125A" a nechal to běžet v cyklu, ale to už je na tobě.