Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde full hd

Vytáhnul jsem nefunkční amd grafiku. Nechápu proč, ale dneska sem koupil kabel, vga, černý a jde mi jenom rozlišení 1024*768, předtím sem měl pučený (na pár minut na vyzkoušení) taky vga modrý a normálně tam šlo full-HD také jen na tu grafiku z procesoru. Je to tim kabelem? V nastavení rozlišení mám napsáno "1. obecný monitor nepodporujícíc technologii PnP na Standarrdní grafický adaptér s roz" (tady je to useknutý)...
...bios a to prvotní načítání než se dostanu k výběru účtu je ve full-HD, tak nevím kde je chyba.

tak sem naisntaloval ten ovladač z automatických aktualizací a jde to, ale je to všechno ... takovej efekt rozmazání, teď když píšu tak ten text má takové stínování jako by se to táhlo z leva doprava,... kdybych ty písmenka vzal a rozmáznul je a oni zůstali v celku ale byl byla by tam stopa... vyřešil by to nákup grafiky třebas gt 1010? Nebo máte jiné řešení?

Edit: Píše mi to že moje rozlišení optimální a že optimální je 2048 x 1152, já mám jen full hd, když to přepnu je černá obrazovka a pak se to stejnak přepne na to full-hd...
... mám zkusit naisntalovat ovladače z tohodle?: https://downloadcenter.intel.com/product/80817/Intel-Core-i5-4460-Processor-6M-Cache-up-to-3-40-GHz-

mám ten pocit. řešíš kokotiny, zabýváš se rozmazáním v atypickém zobrazení, tak by bylo užitečné vědět na čem to zobrazuješ = kde to má být ostré.

(o instalaci ovladačů víš taky nejspíš petržel, ale to si s tebou museli vytrpět kolegové. když vidím občana, který na slova "instalace" a "chipset" nereaguje, přestanu s ním ztrácet čas)

opravdu si myslíš, že velkovýrobce lg měl jediný typ 22" monitoru? konkrétní typ je na štítku zezadu, pro totálně líné bude i v osd menu monitoru.
psal jsi něco o rozlišení "2048 x 1152", což asi není v pořádku, ale podívat se do nastavení grafiky nebo osd menu monitoru se ti taky nechce.

když jde o ostrost obrazu, řešením by mohlo být digilální připojení (dvi, hdmi, dp), které nemá analogové zkreslení signálu, ani nepustí nesmyslné kombinace rozlišení.

Ale nefunguje ji sculpting v blenderu, asi mě to bude iritovat i když s tim vůbec nepracuju. Tak koupím grafiku, ale jakou? intergovanou mám intel hd 4600
... jediný řešení asi gt 1030, levnější sem nenašel.... levnou bazarovou taky ne... :-(

pujde mi GT 1030 do MSI Z97 PC Mate?