Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi pomalé bootovaní

Dobrý den,
Nevím proč, ale když si zapnu laptop, tak se mi to zapne až za 2 hodiny, protože to musím pořád vypínat a pak zase zapínat (BIOS, ne Win) lenovo G780, Win 10, BIOS neaktualizovany (píšu z mobilu)
Děkuji za odpověď

https://www.microsoft.com/sk-sk/software-download/windows10

K stihnutému ISO W10 x64 si stiahni Rufus (neber bútovací nástroj MS), kúp jednu USB 16GiB flešku, pričom logicky nasleduje, "Da Capo Al Fine", čistá inštalácia s použitím nástroja Diskpart.exe - Clean - Active - NTFS (MBR) pri vypnutom SecureBoot v Bios s prenastavením z Uefi na Legacy.

Na GPT/Uefi sa vybodni.

Obnov OS z posledného funkčného bodu alebo z vlastnej bitovej zálohy.

Hustýýýý.