Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nemam bootovacie CD win

Zdravim.
K NB (HP,5rokov) mam instalacku WinXP SP1, ale to CD nie je bootovacie.
Kebyze nainstalujem windows(nelegalnu kopiu) a potom vo windowse nainstalujem tu moju originalku, bude to mat nejake negativne nasledky a problemy?

dakujem

no,bootovat mi ide vsetko co som skusal, od linuxu po acronis..nastavene to mam podla mna dobre.

umelecky pseudonym nemam,len sa mi nedalo prihlasit na poradnu tak som tam napisal hento..a v mojom druhom prispevku som neviem preco prihlaseny uz bol..s

dik zatim za tipy,idem skusit nlite