Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rtx 2070 2k rozliseni jen 30hz

dobry vecer mam grafickou kartu rtx 2070 a nejdou mi nastavit hry na 2k rozliseni pri 60hz,pritom mi tv zvladá 60 hz pri fullhd a 4k,muzete mi nejak poradit a nebo ta karta to nepodporuje?dekuji za odpoved

Ten dotaz je znacne chaoticky. Ako vies, ze TV zvlada 60Hz vo FullHD a v 4K? Aka je to hra a ako mas nadstaveny setup v hre? Je mozne, ze ked tam mas ULTRA nastavenie tak RTX2070 to dava iba na 30FPS. Aky je presny tip TV, aka je kofiguracia celeho PC(procesor, pamat,hdd/ssd") a presnejsi tip grafiky. Preco zrovna 2K?

Hisense 55U7QF,je tam i herní režim a na zdírce u televizi mam i napsané 4k 60hz,nevím kdo co nechápe,kabel mam taky kvalitní který zvládá 4k 60hz,hry jedou jak mají a jdou skvěle,je to jedno jaké hry hraju!když nastavím rozlišení v nějaké hře na fullhd nebo 4k tak je tam 60hz které zobrazuje i to špatné zobrazovadlo :-)ale pokud nastavím rozlišení ve hře na 2k tak je v nabídce jen 30hz a nejde to i v nastavení mého pc.

...kabel mam taky kvalitní který zvládá 4k 60hz,hry jedou jak mají a jdou skvěle,je to jedno jaké hry hraju!když nastavím rozlišení v nějaké hře na fullhd nebo 4k tak je tam 60hz které zobrazuje i to špatné zobrazovadlo

Tak nevím na co řešíš nějaké 2K, hrej ve 4K, když ti hry jedou skvěle. Evidentně to nebude umět TV, grafika s tím problém mít nebude.