Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při spuštění s registrací

Dobrý den, mám takový problém a to že při spouštění mého notebooku mi to napíše přes celý monitor “přihlášení k systému Wind..”, když se chci přihlásit a zmáčknu jakoukoliv klávesu tak mi na chvíli zčerná obrazovka a objeví se to znovu..😔 prosím o pomoc.

Ano samo od sebe, kupoval jsem ho nový před rokem za 28 tisíc, není to poprvé co se to stalo. Když se to stalo naposled tak jsem to dal do opravny a že to spravili pomocí biosu, jenže kvůli práci nemůžu čekat 1 měsíc než to opraví. Jsou tam normální windows 10, aktualizaci jsem tam žádnou nedával.

servis může přes live cd částečně zkontrolovat, jestli má ten disk rozumný obsah.
zkontroluje nastavení biosu, pro uefi má být předvolený windows manager.
může vyndat disk nebo přes live os zkontrolovat souborový systém, případně smazat c:\hiberfil.sys, vadný obsah může být příčinou nepřihlášení.
vadný obsah disku může způsobit vadná ramka, jde spustit memtest z boot média.