Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory elektricky merac spotreby vybrat

Ahojte,
Chcel by som sa opytat, ci mate skusenosti s digitalnymi meracmi spotreby. Chcel by som merat vykon PC, pripadne inych spotrebicov.
Rozmyslam medzi tymito dvomi:

https://www.alza.sk/hobby/solight-dt26-d5481011.htm
https://www.alza.sk/hobby/solight-dt27-d5481012.htm#recenze

Ale nerozumiem, preco ten druhy je lacnejsi napriek tomu, ze ma vacsi display aj zabudovanu bateriu.
Nejaky rady ktore vybrat? A nie su velmi lacne? Oplati sa z nejakeho dôvodu kupit nejaky iny, drahsi merac?

Dakujem

Tesla Saver ECO je založen na nové a revoluční technologii na úsporu elektrické energie a snižuje spotřebu proudu v bytě, domě nebo kanceláři až o 75%. Zařízení stačí jednoduše zapojit do jedné ze zásuvek v prostoru. Tím způsobem dojde k úspoře energie u klimatizací, ledniček, praček, vysavačů, televizorů, počítačů, fluorescentního osvětlení, mrazáků, kancelářského vybavení.

:-D

Ono to asi cyklicky vyhazuje pojistky.