Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výměně zkratovaného zdroje nefunguje PC

Zdravím před měsícem se mi dostala voda do prodlužovače kde byl zapojenej napájecí kabel takže mi zkratoval zdroj včera mi přišel nový zdroj který jsme tam dali ale počítač stále nefunguje jenom na základové desce bliká ledka která předtím neblikala nemůže být poškozená jiná část v pc? Už nevíme co s tím

Změna hloupého předmětu, původně: Problém s počítačem nevím co s tím (host)

se mi dostala voda do prodlužovače kde byl zapojenej napájecí kabel takže mi zkratoval zdroj

Jak může zaplavená prodlužovačka/rozdvojka vyzkratovat zdroj tak, aby ho zničila?
Zkratovaním kontaktů přívodního kabelu dojde ke zkratu, navíc k odrovnání zdroje?

To ja netusim (elektriku som mal na vyske za 3), ale reprodukujem info od zakaznikov...zrazu vyhodilo "elektriku" a pc nesiel potom zapnut. A bol v cudu aj zdroj aj doska.
Ved nikto netusi, co za eurocase mal v pc, predsa pri rozborkach zdrojov sa casto ukazalo, ze uz samotne pouzivanie zdroja je moznym zdrojom poziaru, ci poskodenia pc.

já to taky chápu, že když se tázajícímu podaří nějakým zajímavým způsobem namočit prodlužovačku před zdrojem, že nanejvýš vypne jistič a kvůli tomu vypne zdroj. jestli se po nahození pokusí sám rozběhnout záleží na nastavení biosu, ale tazatel je klasický partyzán: upustí sem dotaz a zmizí.
když k tomu neřekne víc, jak tam tu vodu dostal a kam všude ji lil, je to jasný - je to rozbitý!