Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná zostava do 1600 eur vrátane monitoru

Ahoj, vedel by prosím niekto poradiť aktuálnu najlepšiu zostavu do 1600 eur vrátane monitoru? :) na internete moc kvalitných názorov nenájdem tak skúšam šťastie tu, nie som nato moc odborník a každú radu ocením :) ďakujem

Změna předmětu, původně: Herná zostava (host)

https://m.heureka.sk/stolne-pocitace/asus-rog-strix-g15dh-cz005t/?gclid=Cj0KCQjwgtWDBhDZARIsADEKwgNh0CwhSAqSuuVeOh5ZCc1Iej9k8GwRYKXzt0KLCHKOKgAy05iBzTYaAuyjEALw_wcB
Áno viem, nie je vrátane monitoru do 1600€, ale od takejto konfigurácie CPU+GPU si ja predstavujem Hernú zostavu. Keďže grafická karta sa inak ako v zostave, alebo predražena na bazáre, nedá kúpiť. Tak toto je asi jediná cesta v dnešnej dobe. Takže treba ešte dačo posetrit.

Otazka je, ci ti to aj poslu.
Mam nemilu skusenosti s DE eshopom...akoze netyka sa to PC, ale napriklad pri bicykloch vacsina predajcov prestala posielat na SK tovar z dovodu, ze kupujuci ho castokrat neprevzali a mali s tym zbytocne velke prepravne naklady, takze ignoruju poziadavky z SK a CZ...najprv som tomu neveril, ale vyskusal som si to na vlastnej kozi viackrat a objednat bicykel z DE sa stalo nemoznym (slo o cca 5000 eur nakup).
Ktovie ako je to pri pc.

RAM 1x16GB 2133MHz, to mi stačí. To by sis jako do pc dobrovolně dal? Pročpak se nepochlubí deskou, zdrojem?
Do skládaček se dávají ležáky ze skladu, co nejdou prodat, snad jediné aspoň trochu obstojné jsou Hal3000
Že u nás nejsou GPU a ty co jsou stojí majlant, neznamená, že ve skládačce tu GPU nedostaneš taky s příplatkem. To ji raději koupím u Němce levněji než v bazoši nebo u skřeta