Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká značka výrobce notebooků je nejkvalitnější?

Po dvou letech naprosto odešel notebook od výrobce z Číny. Chci se poradit před nákupem nového notebooku. Je nějaká značka, která by se dala považovat za nejspolehlivější?

Nechci už nic z Číny. Vím, že i ostatní výrobci tam vyrábí, ale nechci prostě přímo výrobce z Číny. Jedná se zejména o spolehlivost. Mám známého, který má už 5 let notebook HP, přitom se o něj nijak nestará (nějaké softwarové a hardwarové čištění, o kterém mluvili v prodejně).

Proto mě napadá tato značka HP a nebo něco z Japonska. Fujitsu, Toshiba. Nebo Samsung? Jaké máte zkušenosti?

Využití notebooku bude (po instalaci Linuxu) výhradně prohlížení internetu a práce s dokumenty několik hodin každý den. Protože to není na hraní her a jiné náročné věci, myslím si, že by se mělo jednat o nějakou levnější prodejní cenu. Například kolem 10.000,-Kč. Ale přitom aby se jednalo o spolehlivou značku výrobce.

Ne, to by som nekúpil, určite nie za tú cenu na také požiadavky aké tazateľ má.

Všetky parametre sú hraničné ale áno utiahlo by to office a Internet, ale že by to bolo spolahlivé a kvalitné určite nie. Ten repas je jeden zo starších (5+ rokov) takže stav batérie bohvie aký je, výdrž teda zrovna malá a to je fakt len taký laptop čo bude rád že prežije záručnú dobu. A určite to nemá hodnotu 9 tisíc KČ.