Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD karta v mobilu Huawei - nejde spustit hudba

Zdravím mám mobil Huawei P30 lite. Koupil jsem si novou paměťovou kartu 64 GB.(také Huawei) Zformátoval jsem ji a nahrál na ni všechny věci ze staré karty.(ta měla jen4GB) No a fotky jsou tam ,videa taky šlapou v pohodě ,ale vůbec nejde spustit hudba.
Nevím co s tím. Znovu jsem to zformátoval a nahrál a zase nic. Totéž se děje i v PC když ji tam zkouším. Ta hudba je v MP3 a v PC zpustit samostatně jde.
Díky za případné rady

Změna předmětu, původně: SD karta (host)

Vypadá to , že JOOOOOOOOOOOOOOO:-)
nahrál jsem pár věcí podle rady do vnitřní paměti ,pak to zkopíroval v mobilu na SD kartu a šlape to :-)
Písničky hrajou. Dříve to šlo nahrát rovnou na kartu , ale to je jedno. Hlavně že to fachá :-)
Díky moc.