Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uprava prístupového bodu

Dobrý,mám otázku viacmenej na tých čo pracujú v oblasti IT(poskytovania netu zákaznikom),ale ak mi budú vedieť odpovedať aj ostatný ok.Moj poskytovatel net,bude v stredu robiť technologickú úpravu prístupového bodu slúžiaceho na distribúciu dátových služieb v čase od 1 - 5 h.Že čo sa tým myslí tou úpravou(ja neviem navýšenie rýchlosti,kapacity neviem),lebo si myslím že to može byť hocičo,no a mna málinko zaujíma že zhruba čo.Po opýtaní cez email mi povedal že sa jedná o úpravu technologického bodu,ale si myslím že to má širší pojem.Proste čo to všetko može zahrňať tá úprava.Ďakujem
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Môže sa to chápať aj tak, ale keď si dostatočne dobre premyslíš čo by mohli tie dve slová znamenať => "prístupový bod", tak je to niečo na čo sa pristupuje a nemusí to nutne znamenať, že je to vonku. Prístupový bod sa v angličtine povie "Access point". Daj si tie slová do googla a uvidíš, že to máš zrejme aj doma.
Je celkom dobrý počin, že keď sa chceš niečo opýtať na poradni, tak sa najskôr opýtaš googla.

Pokud je to v čase 1-5 hodin v noci, tak to asi práce v bytech zákazníků nebude. Prostě budou něco měnit nebo opravovat venku, takže po tu dobu vypnou internet. Co to vše zahrnuje, to je spíš odborná věc a nikomu to podrobně asi do mailu vypisovat nebudou. S tím nic nenaděláš, ať víš nebo nevíš o co jde. Stejně jako když občas kvůli údržbě vypnou elektřinu nebo zastaví vodu.