Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dělá si z nás Microsoft legraci?

Určitě nejsem jediný, koho už tahle záležitost těžce přestává bavit.. Ano, mluvím o Windows 10! Jsem snad jediný, kdo si myslí, člověk má řídit stroj a ne naopak?! Jak si ti...slušně řečeno...darebáci z Microsoftu mohou dovolit dělat si s vaším PC co chtějí a kdy chtějí?! Jak si jen tak mohou dovolit zaplnit najednou vaše drahé SSD 30 GB neznámými daty a opotřebovávat ho kdykoli se jim zachce?! Jsem snad jediný, komu tohle nepřijde normální?! Jsem snad jediný, kdo si myslí, že "Antimalware Service" je ve skutečnosti malware?! Kde jsou ty doby, kdy měl člověk nad svým PC kontrolu?? Člověk si v poklidu čte na PC a najednou mu tam pustí bez optání aktualizace a větrák na plné otáčky?! Tohle mi skutečně začíná lézt krkem a mám vždy chuť to prohodit oknem.

Díky za názory, rady...

30GB ze sezral OS Windows? Mozne to je, ovsem jen docasne. Pri velkych upgradech dochazi na Windows k tomu, ze se stare soubory zazalohuji a nahraji se nove soubory. Pokud uzivatel chce, muze stare soubory pres funkci vycisteni disku ihned smazat, pokud je nesmaze sam, za par tydnu se smazou sami. Duvod, proc se to dela takto, je ten, ze kdyz uzivateli neco po aktualizaci nefunguje, muze se vratit zpet na predchozi verzi a pockat, az MS problem vyresi a aktualizovat az potom.